Kdo jsem? // About Me
Jmenuji se Lukáš Jirkovský, ale většina mých známých mě zná pod přezdívkou "Masta". Videu se věnuji přes 20 let, první hudební video jsem natočil již v roce 2006 a nikdy jsem si nedokázal představit, jaké technologie budeme mít k dispozici o 20 let později. Profesně se pohybuji rozpolcen mezi prací trenéra muaythai a videoprodukcí.

Díky mé trenérské profesi se také spousta mé video práce pohybuje okolo bojových sportů a jsem za to rád, protože tomuhle odvětví rozumím a baví mě to.

V současné době k práci používám kamery Sony (Sony FX3, Sony A7SIII). Mám k dispozici sadu světel Aputure, gimbal, slider, zvukové vybavení atd. Pracuji převážně stylem "one man army", což mi vyhovuje, ale myslím že v případě potřeby dokáži být spolehlivý týmový hráč.

Z postprodukčních programů ovládám téměř celý Adobe Suite, hlavně Adobe Premiere, Photoshop a After Effects. V současné době pracuji hodně s Davinci Resolve, základy mam i ve Final Cutu a nyní hodně koketuji s 3D, kde mám již slušnější znalosti v Blenderu a v Unreal Engine. Portofoilo zde uvedené není ani zdaleka finální, mám za sebou přes sto projektů, ale vybral jsem nějaký průřez mé práce.  V případě zájmu o spolupráci se mě nebojte kontaktovat.